دفاعیات مالیاتی

دفاعیات مالیاتی

تومان for 1 year and a 20,000 تومان sign-up fee

چنانچه به مشکل مالیاتی برخورد نموده اید، پرونده شما می بایست توسط یک کارشناس مالیاتی بررسی گردد تا مسیر رفع مشکل هموار گردد. برای شرکت در هیأت های حل اختلاف مالیاتی، تحریر و تقدیم لوایح مکتوب، از بدیهیات حضور در آن جلسات می باشد . تحرير لايحه دفاعيه مالياتي قوي ، احتمال موفقيت شما را به شدت افزايش مي دهد.

با توجه به تخصصي بودن موضوع و نياز به ارائه مدارك و دلايل قانوني و همچنين ارائه لايحه دفاعيه در هيئت هاي حل اختلاف مالياتي ، در صورتي كه خود و يا افراد مجموعه تان مهارت لازم را در اين مورد نداريد ، مي توانيد جهت كاهش جرائم مالياتي و احقاق حقوق خود از خدمات تخصصي دفاعيات مالياتي تكس كات استفاده نمائيد.

 

 

هزینه اولیه این خدمت جهت کارشناسی این سرویس است که با توجه به اعتبار 10.000 تومانی عضویت اولیه ، شما 10.000 تومان پرداخت میفرمایید.پس از برآورد حجم کار ، فاکتور نهایی صادر و ارسال  می شود و پرداختی اولیه شما در فاکتور نهایی قابل کسر می باشد.مبلغ پایه این خدمت از 1.000.000 تومان می باشد.

توضیحات

مواردی که مشاوران مالیاتی تکس کات در زمینه دفاعیات مالیاتی می توانند انجام دهند:

اجرای  توام با اختیار کارهای مالیاتی به همراه تصمیم گیری در مواردی مانند تمکین، اعتراض ، توافق ، مسالحه ، تقسیط ، درخواست احاله و طرح پرونده در هیئت های حل اختلاف بدوی و تجدید نظر ، شورای عالی مالیاتی ، ماده ۲۵۱ مکرر و دیوان عدالت اداری در کلیه شهرهای کشور

طراحی انواع لایحه نسبت به آراء صادره، توضیح و دفاع در مورد پرونده های موکل، توافق با کلیه واحدهای اجرایی اداره دارایی، اختیار لازم در مورد پرداخت و یا دریافت وجه بابت اصل بدهی و جرائم ، موارد سپرده های موقت یا استرداد مالیاتی، ارائه انواع چک و یا ضمانت